close
چت روم
تصاویر جدید علیرضا حقیقی
loading...
ads

عکس خنده دار

تصاویر دیدنی و منتخب علیرضا حقیقی به همراه بیوگرافی علیرضا حقیقی دروازه بان تیم پرسپولیس   علیرضا حقیقی     عکس علیرضا حقیقی    عکس بازیکنان فوتبال بیوگرافی کامل علیرضا حقیقی علیرضا در دوازدهم اردیبهشت ماه سال شصت و هفت طفلکی در بیمارستان ایرانمهر با ۵/۴ کیلو وزن…

گمنام بازدید : 15305 پنجشنبه 6 مرداد 1390 نظرات ()

تصاویر دیدنی و منتخب علیرضا حقیقی به همراه بیوگرافی

Alireza2011 %5BTakpic.Net%5D%20%28asli%29 تصاویر جدید علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی دروازه بان تیم پرسپولیس

tak%20line تصاویر جدید علیرضا حقیقی

Alireza2011 [Takpic.Net] (1) تصاویر جدید علیرضا حقیقی

 

Alireza2011 [Takpic.Net]%20%282%29 تصاویر جدید علیرضا حقیقی

علیرضا حقیقی

Alireza2011 [Takpic.Net]%20%283%29 تصاویر جدید علیرضا حقیقی

 

Alireza2011 [Takpic.Net]%20%284%29 تصاویر جدید علیرضا حقیقی

  عکس علیرضا حقیقی

Alireza2011 [Takpic.Net]%20%285%29 تصاویر جدید علیرضا حقیقی

 

Alireza2011 [Takpic.Net]%20%286%29 تصاویر جدید علیرضا حقیقی

 عکس بازیکنان فوتبال

Alireza2011 [Takpic.Net]%20%287%29 تصاویر جدید علیرضا حقیقی

tak%20line تصاویر جدید علیرضا حقیقی

بیوگرافی کامل علیرضا حقیقی

علیرضا در دوازدهم اردیبهشت ماه سال شصت و هفت طفلکی در بیمارستان ایرانمهر با ۵/۴ کیلو وزن به دنیا آمد که ۲۴ سال بعد با ۱۹۳ سانتی متر قد، جانشین احمدرضا عابدزاده درون دروازه پرسپولیس شد!

علیرضا حقیقی که به گفته والدینش بیمه آقاعلی ابن موسی‌الرضا(ع) است و نام کنونی‌اش، متعاقب خوابی بود که مادرش در دوران بارداری دیده بود، امروز ۲۴ سالگی خود را در کانون گرم خانواده ۴ نفره حقیقی جشن می‌گیرد. پدر، مادر، خواهر بزرگتر و علیرضا حقیقی جمع ۴ نفره خانواده آنها را تشکیل می‌دهند.

از پدرام تا علیرضا

بی‌گمان باید گفت بهترین روز عمر مسعود حقیقی (پدر علیرضا) روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۶۷ بود. روز تولد علیرضا. بچه اول دختر بود و خانواده حقیقی منتظر حضور یک پسر بودند تا به قول قدیمی‌ها جنس‌شان جور شود. نکته جالب این است که پیش از به دنیا آمدن علیرضا، نام پدرام را برای او در نظر گرفته بودند. پدر زمانی که متوجه می‌شود خداوند به آنها یک فرزند پسر عطا خواهد کرد، نام پدرام را برایش در نظر گرفتند. اما مادر خواب آقا علی ابن موسی‌الرضا را می‌بیند و به همین خاطر نام پدرام جایش را به اصرار مادر به علیرضا می‌دهد.

۵۸ سانت قد، ۵/۴ کیلو وزن در بدو تولد!

اگر تخته MDF کنار دستتان هست پس بزنید به تخته! زمانی که علیرضا حقیقی به دنیا آمد، ۵۸ سانت قد و ۵/۴ کیلو وزن داشت. از همان بدو تولد نوزادی قوی و بااستیل بود! از همان بدو تولد نسبت به نوزادان دیگر از قد و وزن بهتری برخوردار بود و پدر و مادر او همواره خدارا شکر می‌کردند که فرزندی سالم و قوی به آنها عطا کرده است. قد علیرضا از بدو تولد نشان می‌داد که او از این نظر از سایر هم‌سنی‌هایش جلوتر است!

باهوش، کنجکاو و البته خیلی شیطون!

از وقتی که توانست ۴ دست و پا راه برود، هرچه در مسیرش قرار می‌گرفت را برمیداشت. از همان بچگی باهوش، کنجکاو و البته به شدت شیطون بود. از همان پسرهایی که دیوار راست را بالا می‌روند که گویا یکبار در همان سنین مشغول فرو کردن چنگال در پریز برق بود که پدر به موقع سر می‌رسد وگرنه…! علیرضا از وقتی به تحرک افتاد یک لحظه ساکت نبود! از همان ابتدا پرانرژی بود. وقتی به دبستان می‌رفت ناظم مدرسه‌اش می‌گفت در هنگام زنگ‌های تفریح دائماً در حال شیطنت و اذیت کردن بقیه است.

شکستن۲ تلویزیون و ۲۰ شیشه همراه با پدر!

از علاقمندی علیرضا به پست دروازه‌بانی همین قدر بدانید که علیرضا وقتی بچه بود از این توپ‌های شبیه جوجه تیغی داشت. داخل چارچوب درهای خانه قرار می‌گرفت و مسعود حقیقی با آن توپ به او پنالتی می‌زد. برای رو کم کنی با هم شرط می‌بستند و این قدر سرگرم اینکار شدند که ساعت‌ها می‌گذشت. باور کنید در حین پنالتی زدن و زمانی که بزرگتر شد، ۲تلویزیون و ۲۰ الی ۳۰ شیشه خانه را به همراه پدر، آورد پایین!

علاقمندی به فوتبال از ورزشگاه شهید کشوری

از بچگی همراه با پدر به ورزشگاه شهید کشوری می‌رفت. دوستان پدرش در آنجا فوتبال بازی می‌کردند و علیرضا هم اکثر اوقات به جمع آنها اضافه می‌شد. برای تماشای بازی‌های پرسپولیس هم به همراه پدر به استادیوم می‌رفت. مسعود حقیقی یک فوتبالی تمام عیار بود و او اکثراً با علیرضا در محیط‌های فوتبالی به سر می‌برد بزرگ شدن در جمع فوتبالی‌ها باعث شد تا علیرضا به این ورزش علاقه‌ زیادی پیدا کند. تفریح اصلی او فوتبال بود و از آنجا که فیزیک مناسبی هم داشت، تشخیص داده شد استعداد دروازه‌بانی دارد و کم کم وارد فوتبال شد.

وابستگی به خانواده

حجب و حیا نسبت به پدر، علاقه شدید به مادر و خواهر

علیرضا حقیقی وابستگی شدیدی به خانواده‌اش دارد. با مادر و خواهر بزرگترش ارتباط بسیار صمیمی دارد. در واقع با هم خیلی رفیق هستند. با پدرش هم رابطه خوبی دارد اما نسبت به او حجب و حیا دارد و احترامش را حفظ می‌کند. اکثر اوقات اگر در اردو نباشد، سروقت به منزل می‌رود تا کسی نگران نشود و مادرش از این حیث بسیار از او راضی است. خیلی دوست داشت یک برادر داشته باشد که همیشه کنار او باشد که از این نعمت محروم است.

پلی‌استیشن باز و عاشق فیلم ترسناک! مخالف اینترنت!

علیرضا اوقات فراغتش در منزل را مشغول بازی پلی‌استیشن می‌شود و البته یک علاقمند حرفه‌ای به فیلم است. حقیقی البته علاقه زیادی به دیدن فیلم‌های ترسناک دارد و طوری پای فیلم‌های ترسناک می‌نشیند که انگار درحال دیدن یک درام عشقی است! در بازی پلی‌استیشن البته قهار بوده و در این زمینه کلی هم ادعا دارد!

علیرضا هیچ گونه آشنایی با اینترنت ندارد و فقط هم بازیان خود را هنگام کار با اینترنت ومرور سایت ها دیده است!

غدبازی و ماجرای علامت‌کشی

کاریزمای خاص علیرضا حقیقی او را اصطلاحاً یک جون غد و مغرور نشان می‌دهد. یک بار در سنین نوجوانی در مراسم عزاداری سالار شهیدان اصرار به کشیدن علامت می‌کند که با امتناع بزرگتر‌های هیأت روبرو می‌شود. اما از آنجایی که مرغش یک پا داشته با اصرار و غدبازی زیر علامت می‌رود و با توجه به فیزیک مناسبش از عهده کار هم برمی‌آید!

غرور حقیقی اقتضای جوانی

پدر و مادر علیرضا اما پیرامون اینکه پسرشان غد و مغرور است اینگونه نظر می‌دهند: اقتضای سنش است. هرچه می‌گذرد پخته‌تر عمل می‌کند. مادر علیرضا در این باره می‌گوید: الان که به او نگاه می‌کنم، نسبت به ۳ سال قبل خیلی تغییر کرده و رفتارش سنجیده‌تر شده است. هرچه پا به سن می‌گذارد پخته‌تر عمل می‌کند.

حس تازگی برای خانواده

وقتی از مادرش راجع به احساسی که در حین دیدن بازی‌های علیرضا به او دست می‌دهد پرسیدیم بغضی مادرانه کرد و در حالی که صدایش می‌لرزید گفت: هر بار که درون دروازه پرسپولیس قرار می‌گیرد، انگار اولین بار است که این کار را انجام داده. در واقع همیشه این حضور برایم تازگی دارد. یه حس خوشحالی توصیف نشدنی به من دست می‌دهد و همیشه با هیجانی خاص بازی‌هایش را دنبال می‌کنم.

شاگرد اولی که به دانشگاه رسید و افت کرد!

علیرضا حقیقی در دوران تحصیل هم عملکرد خوبی داشته و نمره‌اش ۲۰ بوده است! فوق‌العاده باهوش و درس خوان بود و اکثر نمراتش ۲۰ بود. تا پایان دوران دبیرستان از نظر درسی در سطح مطلوبی قرار داشت اما هنگامی که وارد دانشگاه شد، به دلیل درگیری‌اش در فوتبال و وقت کمتری که داشت، افت کرد که البته طبیعی هم بود. هرچند که علیرضا در حال حاضر دانشجو است.

ارتباط صمیمی با فامیل

علیرضا با اقوام و بستگانش هم رابطه خوبی دارد. او با یکی از عموهایش بسیار صمیمی است و همین رابطه را هم با خاله‌اش دارد. امید پسرخاله‌اش از رفقای نزدیک و صمیمی علیرضا محسوب می‌شود که اکثر اوقات با همدیگر هستند. هرچند که امید نتوانست مثل علیرضا یک فوتبالیست صاحب نام شود.

____________________________________________

“علیرضا حقیقی “

تاریخ تولد: ۱۳۶۷/۲/۱۲

محل تولد: تهران

باشگاه های سابق: پرسپولیس تهران

____________________________________________

حضور در پرسپولیس: ۱۳۸۴

اولین بازی:

/۷/۲۵ ۱۳۸۵ – سایپا تهران(۲-۲) لیگ برتر -هفته ی ششم

____________________________________________

 

تیم های ملی پایه:

تیم ملی نونهالان- قهرمانی غرب آسیا(قطر- ۲۰۰۲)

تیم ملی نوجوانان- یازدهمین دوره ی قهرمانی  نوجوانان آسیا (۲۰۰۴ ژاپن)

تیم ملی جوانان- سی و چهارمین دوره ی قهرمانی جوانان آسیا(۲۰۰۶ هند)

تیم ملی امید- پانزدهمین دوره ی بازیهای آسیایی(۲۰۰۶ قطر)

__________________________________________

“افتخارات “

ملی:

نایب قهرمان نو نهالان غرب آسیا (۲۰۰۲ قطر)

مدال برنز پانزدهمین دوره ی بازیهای آسیایی (۲۰۰۶ قطر)

باشگاهی:

فینالیست جام حذفی(۸۵-۸۴) با پرسپولیس

قهرمانی با تیم پرسپولیس در لیگ برتر

و ۲ قهرمانی پیاپی در جام خذفی

___________________________________________

شخصی:

او را می توان جوان ترین دروازه بان دهه هشتاد پرسپولیس دانست. نیما نکیسا هم از دسته جوانهایی بود که در ۱۹ سالگی در دهه هفتاد برای پرسپولیس به میدان آمد. علی زاد علی هم در اولین بازی خود  برای پرسپولیس ۱۷ ساله بود….

اما حقیقی در ۱۸ سالگی کاری کرد که آن دو قدیمی نکردند. مهار پنالتی سایپا و علی دایی در یک روز حساس و بسیار مهم کاری است که از هر کسی بر نمی آید اما از علیرضا حقیقی جوان برآمد.

علیرضا حقیقی حالا دروازه بان تیم ملی است. او توان آن را دارد که خود را به آینده فوتبال ما متصل کند!

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط مارال در تاریخ 1393/12/26 و 16:01 دقیقه ارسال شده است

علیرضا جونم می خواستم یک چیز رو هیچ وقت یادت نره هیچ وقت امیدتو از دست نده چون ناراحتی تو ناراحتی منم هست همیشه به یاد خدا باش و اینم بدون تا اخر دنیا دو ست دارم و هیچ وقت فراموشت نمی کنم به امید روزی که ببینمت عشقم

این نظر توسط عسل در تاریخ 1392/7/21 و 16:21 دقیقه ارسال شده است

واقعاخوب بود

این نظر توسط عسل در تاریخ 1392/7/21 و 16:20 دقیقه ارسال شده است

واقعاخوب بود

این نظر توسط زهرا در تاریخ 1391/12/23 و 17:58 دقیقه ارسال شده است

خانمی که استقلالی هستید شما لازم نیست از علیرضا جون خوشت بیاد امیدوارم هستم نبینیش شما در حد همون الفرناز المجیدی هستید گفته باشم به پسر شماره یک پرسپولیس نگاه کیسه ای نندازی هاااااااااااااا
دوست دارم عشقم

این نظر توسط زهرا در تاریخ 1391/12/23 و 17:55 دقیقه ارسال شده است

علیرضا سلطان قلبم امیدوارم همیشه موفق باشی در ضمن ثنا خانوم علیرضا جان id نداره شکر خدا ایمیل و فیسبوک هم نداره کلا با اینترنت زیاد سرکار نداره خوش بختانه با تمام احساساتم میگم عاشقتم

این نظر توسط زهرا در تاریخ 1391/10/12 و 23:57 دقیقه ارسال شده است

بدجور عاشقشم علیرضا امیدوارم هرجا هستی موفق و پیروز باشی و به خاطر قلب پاکت و اعتقادات محکمت به هدفت برسی عزیزم فقط تو جمله ی پرمعنا خیلی دوست دارم

این نظر توسط ثنا در تاریخ 1391/9/28 و 19:14 دقیقه ارسال شده است

سلام ID علیرضا رو دارین؟اگر داشتید میتونین واسم ایمیل کنید.

این نظر توسط negin در تاریخ 1391/5/18 و 17:14 دقیقه ارسال شده است

علیرضا جووووووووووون من عاشقتم به امید روزی که تو رو دوباره در تیم محبوبم پرسپولیس ببینم

این نظر توسط مهتاب در تاریخ 1391/3/23 و 16:47 دقیقه ارسال شده است

ممنونم از اينكه اين اطلاعات رو به ما دادين .واقعا مفيد بود.

این نظر توسط مرضیه در تاریخ 1391/3/9 و 15:22 دقیقه ارسال شده است

سلام عزیزم شاید بار هزارمی باشه که برات پیغام میزارم ولی هنوز نویسندتون ثبتش نکرده حیف شد رفتی من طرفدار استقلالم ولی به خاطر تو بازیهای پرسپلیسو دنبال میکردم خیلی دوست دارم بیایی اصفهان ازنزدیک ببینمتاینا مال شما قابلی نداره لایق بهترینهایی بای


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  کدامیک باهوش تر هستند؟


  پرطرفدارترین تیم ایرانی کدام است؟
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1577
 • کل نظرات : 130
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 356
 • آی پی امروز : 47
 • آی پی دیروز : 39
 • بازدید امروز : 193
 • باردید دیروز : 202
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,302
 • بازدید ماه : 4,456
 • بازدید سال : 35,577
 • بازدید کلی : 3,604,386
 • کدهای اختصاصی